Technology

Doskonałe spotkanie brazylijskiej drużyny narodowej - zwycięstwo z reprezentacją narodową Korei Południowej rezultatem 4:1!

08.08.2023, 09:02 0 komentarzy
Doskonałe spotkanie brazylijskiej drużyny narodowej - zwycięstwo z reprezentacją narodową Korei Południowej rezultatem 4:1!

Brazylijska kadra narodowa ogrywa narodową drużynę Korei Południowej i zagra w 1/4 finału mundialu!

Nie da się ukryć, iż rozgrywane obecnie mistrzostwa świata są wyjątkowe pod wieloma względami. Końca dobiegły grupowe rozgrywki, a więc nadeszła pora na to, co sympatycy piłki nożnej najbardziej kochają. Oczywiście chodzi o drabinkę pucharową, gdzie klęska może wyrzucić Cię z mistrzostw a także marzeń o wygraniu tytułu mistrzowskiego. W niedzielny wieczór narodowa drużyna Polski poniosła porażkę z kadrą narodową Francji rezultatem 1 do 3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. To nie oznacza jednak końca emocji dla futbolowych kibiców z naszego kraju, gdyż turniej nadal trwa. Z całą pewnością warto podziwiać poczynania brazylijskiej reprezentacji narodowej, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda coraz lepiej. Spotkanie 1/8 finału z narodową reprezentacją Korei Południowej było tego doskonałym dowodem, gdzie zawodnicy narodowego zespołu Brazylii postanowili sobie urządzić festiwal strzelecki w pierwszej części. Już w 6. minucie padła pierwsza bramka dla drużyny narodowej Brazylii, a autorem był Vinicius Jr, który świetnie poradził sobie w szesnastce z defensywnymi zawodnikami oponenta.

I część była prawdziwą tragedią dla zespołu Korei Południowej. Szczególnie, że I odsłona zakończyła się prowadzeniem narodowej drużyny Brazylii wynikiem cztery do zera. Kolejne gole zdobyli Neymar, Richarlison a także Paqueta. Obecni na trybunach kibice piłkarscy mogli czuć satysfakcję, gdyż mogli oglądać prawdziwy popis narodowego zespołu Brazylii. W II połowie tempo tego spotkania zdecydowanie spadło. Piłkarze reprezentacji Korei Południowej doskonale się bronili w momencie, gdy piłkarze Brazylii próbowali konstruować kolejne akcje. W końcówce pojedynku narodowa reprezentacja Korei Południowej zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą spotkania. Na strzał z daleka zdecydował się gracz reprezentacji narodowej Korei Południowej, a bramkarz Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. Finalnie to spotkanie skończyło się rezultatem cztery do jednego dla narodowej kadry Brazylii, która w ćwierćfinale zmierzy się z Chorwacją. Stawką tego pojedynku będzie awans do półfinału światowych mistrzostw i gwarancja gry o medal.

Zostaw komentarz